Hogwarts BG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts BG

Магическото училище
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Подземната зала с коридорите

Go down 
+2
Дийна Джоунс
Бил Дейвис
6 posters
АвторСъобщение
Бил Дейвис
Директор,професор по ГЗМС и Билкология
Директор,професор по ГЗМС и Билкология
Бил Дейвис


Брой мнения : 336
Age : 30
Умение : 50
Интелигентност : 50
Защита : 50
Магьосничество : 50
Трансфигурация : 50
Събирателство : 50
Пророкуване : 50
Отвари : 50
Опит :
Подземната зала с коридорите Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Подземната зала с коридорите Right_bar_bleue

Registration date : 05.04.2008

Подземната зала с коридорите Empty
ПисанеЗаглавие: Подземната зала с коридорите   Подземната зала с коридорите Icon_minitimeНед Апр 13, 2008 8:13 pm

До нея се стигаше през витите стълби от партера.До стените имаше наредени колони,между които имаше доспехи на рицари.На самите колони имаше горящи факли.От подземната зала водеха началото си десетина коридора, повечето от които никой не знаеше къде водят.Знаеха се само три коридора- Този към стаята на Слидерин,този към кабинеа по отвари и този към стаята на Тайните.
Върнете се в началото Go down
https://hogwartsbg.canadian-forum.com
Бил Дейвис
Директор,професор по ГЗМС и Билкология
Директор,професор по ГЗМС и Билкология
Бил Дейвис


Брой мнения : 336
Age : 30
Умение : 50
Интелигентност : 50
Защита : 50
Магьосничество : 50
Трансфигурация : 50
Събирателство : 50
Пророкуване : 50
Отвари : 50
Опит :
Подземната зала с коридорите Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Подземната зала с коридорите Right_bar_bleue

Registration date : 05.04.2008

Подземната зала с коридорите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подземната зала с коридорите   Подземната зала с коридорите Icon_minitimeНед Апр 13, 2008 8:17 pm

Бил Дийна и Кейти вече бяха в подземната зала,когато Слидеринката каза:
-Отивам до общата стая.Идвам след малко.- и се затича към коридора,който водеше към обшата стая на Слидерин.
-Коя отвара ще учим? - междувременно попита Дийна
-Най-простата.Отвара за изглаждане на бръчки.
-Хах че за какво ще ни послужи.
-Вярвай ми, след време ще ти потрябва! - каза иронично Бил.Момичето започна да обхожда залата като казваше:
-Ох кой ли би искал да живее на такова място.Толкова влажно и тъмно и каква смрад само.Та тук мирише на омрели катерички
-Така е.Все пак това е подземие.-отговори Бил.След минутка Кейти се върна и каза:
-Е,дготова съм.Хайде към кабинета по отвари.
Тримата тръгнаха към кабинета...

Върнете се в началото Go down
https://hogwartsbg.canadian-forum.com
Дийна Джоунс
Грифиндор
Грифиндор
Дийна Джоунс


Female
Брой мнения : 59
Age : 31
Местожителство : На Луната естествено...
Умение : 2
Интелигентност : 3
Защита : 3
Магьосничество : 2
Трансфигурация : 2
Събирателство : 1
Пророкуване : 1
Отвари : 5
Опит :
Подземната зала с коридорите Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Подземната зала с коридорите Right_bar_bleue

Registration date : 09.04.2008

Подземната зала с коридорите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подземната зала с коридорите   Подземната зала с коридорите Icon_minitimeПон Апр 14, 2008 7:42 pm

Тримата тръгнаха към кабинета.Той беше към края на подземията и тримата трябваше да повървят не малко...Колкото по-навътре навлизаха,ставаше все по-студено и мрачно,факлите,които осветяваха,бяха поставяни все по-на рядко,миризната на влага се усилваше.И разбира се Дийна не пропускаше да вметне някой заядлив коментар,относно лошата /за нея/ обстановка.
-Казах ти вече,това е подземие.Какво друго очакваш?-отговори за поне стотен път,вече с леко раздразнение в гласа Бил,на недоволството на грифиндорката:"Имам чувството,че ако отворим този шкаф,от там ще плъзнат разни гадни гадинки{Very Happy },които живеят в цепнатините..."
-Е,да но все пак ще си заслужана-продължи тя с глас,на които се опита да придаде по-ведър тон,но изглежда не успя-Нямам търпение да направя някоя отвора....
Върнете се в началото Go down
bLaCk WaLLiN'
Слидерин
Слидерин
bLaCk WaLLiN'


Male
Брой мнения : 46
Age : 32
Местожителство : Varna
Умение : 3
Интелигентност : 3
Защита : 3
Магьосничество : 2
Трансфигурация : 1
Събирателство : 1
Отвари : 5
Опит :
Подземната зала с коридорите Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Подземната зала с коридорите Right_bar_bleue

Registration date : 10.04.2008

Подземната зала с коридорите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подземната зала с коридорите   Подземната зала с коридорите Icon_minitimeПон Апр 14, 2008 8:02 pm

Малко по късно се зададоха ДЖон,Леила,нимфадора които бавно слизаха по множеството стъпала.Чуха някакви крясъци идващи откъм кабинета по отвари.Решиха да минат да видят какво става там.Там видяха Кеити,Дийна и Бил.
-Яяяя тука има парти а ние не сме поканени-каза засмяно Дора.
-Идваме ви на гости-рече Лей.
-Вие какво правите тук-отвърна Джон
Върнете се в началото Go down
Кейти МакКарти
Слидерин
Слидерин



Female
Брой мнения : 18
Age : 30
Местожителство : In world of pain
Умение : 3
Интелигентност : 2
Защита : 3
Магьосничество : 2
Трансфигурация : 2
Събирателство : 1
Пророкуване : 1
Отвари : 4
Опит :
Подземната зала с коридорите Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Подземната зала с коридорите Right_bar_bleue

Registration date : 07.04.2008

Подземната зала с коридорите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подземната зала с коридорите   Подземната зала с коридорите Icon_minitimeПон Апр 14, 2008 8:12 pm

-Оо,Дийна стига си се оплаквала!Какво очакваш от едно подземие?!И на мен не ми е особено приятно,ама..Не мрънкам като теб!..Добре,разбирам един..два..три пъти да кажеш,ама то твойтоо..ее вече досадно!Откакто сме слезли в подземието само недоволстваш!.. Писна ми!Или спри да мърмориш,или си тръгвай!Никой не те е карал да тръгваш с Бил.Мен ме срещнахте по пътя и аз се съгласих да дойда с вас,но за да уча отвари,а не да те слушам! - Кейти се бе ядосала много..и тя почна да си мърмори под носа,но не за обстановката,а ми за държанието на Дийна и нейните претенции.Но се постара никой да не я чува.. - Бил,хайде да продължим.Искам да се науча да правя отвара за изглаждане на бръчки.Е,не че ми трябва сега,но както каза преди малко,някой ден наистина ще ми потрябва - Кейти се усмихна и тръгна напред.

П.П - Дийна нищо лично разбира се,това е само за РП-то Smile Не се обиждай Smile
Върнете се в началото Go down
Лейла МакКонахи
Слидерин
Слидерин
Лейла МакКонахи


Female
Брой мнения : 52
Age : 29
Умение : 2
Интелигентност : 3
Защита : 2
Магьосничество : 2
Трансфигурация : 2
Събирателство : 2
Пророкуване : 1
Отвари : 7
Опит :
Подземната зала с коридорите Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Подземната зала с коридорите Right_bar_bleue

Registration date : 09.04.2008

Подземната зала с коридорите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подземната зала с коридорите   Подземната зала с коридорите Icon_minitimeПон Апр 14, 2008 9:50 pm

- Хееей! И аз искам да правя отвари! Може ли да дойда с вас ?? - попита Лейла и направи "милите очички", и забърза към Кейти, с която отдавна се познаваха, а и се паднаха в един и същ дом - Слидерин.
- Кейт, днес май си леко нервна, а?? - попита тя, защото от това, което каза на Дийна не личеше, че е много весела или поне дружелюбно настроена.
Върнете се в началото Go down
Кейти МакКарти
Слидерин
Слидерин



Female
Брой мнения : 18
Age : 30
Местожителство : In world of pain
Умение : 3
Интелигентност : 2
Защита : 3
Магьосничество : 2
Трансфигурация : 2
Събирателство : 1
Пророкуване : 1
Отвари : 4
Опит :
Подземната зала с коридорите Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Подземната зала с коридорите Right_bar_bleue

Registration date : 07.04.2008

Подземната зала с коридорите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подземната зала с коридорите   Подземната зала с коридорите Icon_minitimeПон Апр 14, 2008 10:10 pm

-Лей,достатъчно ме познаваш..знаеш,че мразя някой да ми мрънка на главата,независимо за какво ..а Дийна точно това прави.Просто трябваше леко да се разбуча,за да се научи..или поне се надявам,че си е взела поука..Кажи Джоунс,така ли е ? .. - Кейт вече се бе поуспокоила малко,но не напълно.. и сега очакваше нервно отговора на Дийна.След малко заговори отново,като въобще забрави за спора. -Е,ставаме трима,които искаме да учим отвари.Някой друг да се присъедини?Дора,Джон?А вие?Ще дойдете ли с нас или предпочитате да останете?
Върнете се в началото Go down
Лейла МакКонахи
Слидерин
Слидерин
Лейла МакКонахи


Female
Брой мнения : 52
Age : 29
Умение : 2
Интелигентност : 3
Защита : 2
Магьосничество : 2
Трансфигурация : 2
Събирателство : 2
Пророкуване : 1
Отвари : 7
Опит :
Подземната зала с коридорите Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Подземната зала с коридорите Right_bar_bleue

Registration date : 09.04.2008

Подземната зала с коридорите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подземната зала с коридорите   Подземната зала с коридорите Icon_minitimeПон Апр 14, 2008 10:20 pm

- Ей,ей! Успокой се преди да си навлечеш неприятности. Хайде, не се карай сега с Джоунс. О, да Джон нали ще дойдете??С Дора имам предвид..Да изучавате отвари.. iZcHeRvQvAnE
Върнете се в началото Go down
Кейти МакКарти
Слидерин
Слидерин



Female
Брой мнения : 18
Age : 30
Местожителство : In world of pain
Умение : 3
Интелигентност : 2
Защита : 3
Магьосничество : 2
Трансфигурация : 2
Събирателство : 1
Пророкуване : 1
Отвари : 4
Опит :
Подземната зала с коридорите Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Подземната зала с коридорите Right_bar_bleue

Registration date : 07.04.2008

Подземната зала с коридорите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подземната зала с коридорите   Подземната зала с коридорите Icon_minitimeПон Апр 14, 2008 11:27 pm

-Аз ли ще си довлека неприятности?!Лей добре ли си?!Много добре знаеш,че за възрастта си знам много магии и мога да ги използвам.И мога да унищожа Дийна,ако поискам!Но..не,благодаря.Не желая да се занимавам с мъгълокръвни..По принцип не ги мразя,но така като гледам може да има икзлючения..- Джоунс,надявам се да си слушала добре разговора ни с Лейла и да си разбрала на какво съм способна.Внимавай с кого се захващаш..
Върнете се в началото Go down
bLaCk WaLLiN'
Слидерин
Слидерин
bLaCk WaLLiN'


Male
Брой мнения : 46
Age : 32
Местожителство : Varna
Умение : 3
Интелигентност : 3
Защита : 3
Магьосничество : 2
Трансфигурация : 1
Събирателство : 1
Отвари : 5
Опит :
Подземната зала с коридорите Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Подземната зала с коридорите Right_bar_bleue

Registration date : 10.04.2008

Подземната зала с коридорите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подземната зала с коридорите   Подземната зала с коридорите Icon_minitimeВто Апр 15, 2008 2:11 pm

-Хммм аз имам малко работа в общата стая на Слидерин..И няма да остана да правя отвари..може би някой друг път-отвърна намусено Джон и отпраши нагоре по стълбите.
Върнете се в началото Go down
Нимфадора Тонкс
Хафълпаф
Хафълпаф
Нимфадора Тонкс


Female
Брой мнения : 65
Age : 30
Местожителство : Varna
Умение : 2
Интелигентност : 2
Защита : 2
Магьосничество : 2
Трансфигурация : 2
Събирателство : 2
Пророкуване : 2
Отвари : 6
Опит :
Подземната зала с коридорите Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Подземната зала с коридорите Right_bar_bleue

Registration date : 07.04.2008

Подземната зала с коридорите Empty
ПисанеЗаглавие: :)))))))))))))))))))   Подземната зала с коридорите Icon_minitimeВто Апр 15, 2008 8:41 pm

Дора обичаше отварите.Тя не се поколеба да се присъудини към малката групичка.Тя мислеше,че ще е забавно!Така и щеше да бъде.Тя нямаше търпение да приготви някоя отвара,затова се оглеждаше нетърпеливо наоколо , чакайки да започнат и някоъ да каже нещо.
-Ще дойда!-каза тя.
-Чудесно!-отговориха Кейт и Лей.
-Е,добре!Още един в групата!-каза Дийна усмихнато.
-Супер.Заповядай при нас.-подкани Бил.-Какво ще правим?
-Питах се защо някой път не пробваме Феликс Фелицис-отварата на успеха!Наименувана на своя изобретател.Има прекрасен златист цвят,а съставките са в наличност.-изрецитира Дора.-Е,а вие какво ще кажете?
Върнете се в началото Go down
http://www.hotbuystrading.piczo.com
Лейла МакКонахи
Слидерин
Слидерин
Лейла МакКонахи


Female
Брой мнения : 52
Age : 29
Умение : 2
Интелигентност : 3
Защита : 2
Магьосничество : 2
Трансфигурация : 2
Събирателство : 2
Пророкуване : 1
Отвари : 7
Опит :
Подземната зала с коридорите Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Подземната зала с коридорите Right_bar_bleue

Registration date : 09.04.2008

Подземната зала с коридорите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подземната зала с коридорите   Подземната зала с коридорите Icon_minitimeСря Апр 16, 2008 10:04 am

-А, добре- каза Лей на Джон.
Амии сигурна ли си, че Феликса е по силите на първокурсниците??? Xm... Все пак едва сега започваме.. Но както прецени Бил.
Ох, Кейт едва си стъпила в този замък и вече ще унищожаваш! Very Happy Спомни си, че си на 11 и колкото и магии да знаеш, едва ли ще навредиш много на Дийна! Не мислиш ли, че преувеличаваш?? И тоя спор става заради изказването на Дийна!!!
Върнете се в началото Go down
Нимфадора Тонкс
Хафълпаф
Хафълпаф
Нимфадора Тонкс


Female
Брой мнения : 65
Age : 30
Местожителство : Varna
Умение : 2
Интелигентност : 2
Защита : 2
Магьосничество : 2
Трансфигурация : 2
Събирателство : 2
Пророкуване : 2
Отвари : 6
Опит :
Подземната зала с коридорите Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Подземната зала с коридорите Right_bar_bleue

Registration date : 07.04.2008

Подземната зала с коридорите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подземната зала с коридорите   Подземната зала с коридорите Icon_minitimeЧет Апр 17, 2008 9:14 pm

-Хей,Кейти!Успокой се.Да наистина е неприятно някой път да ти говорят едно и също,но тя не е свикнала да живее в тези условия.Не се впрягай!Дийна,моля те не напомняй на Кейти,че тук не ти харесва-днес май не е в добро настроение.И аз не съм живяла тук !Да странно е...да се спокоим!И да мислим за отварите.Тааа,какво ще правим?- предложи Дора.
Върнете се в началото Go down
http://www.hotbuystrading.piczo.com
Бил Дейвис
Директор,професор по ГЗМС и Билкология
Директор,професор по ГЗМС и Билкология
Бил Дейвис


Брой мнения : 336
Age : 30
Умение : 50
Интелигентност : 50
Защита : 50
Магьосничество : 50
Трансфигурация : 50
Събирателство : 50
Пророкуване : 50
Отвари : 50
Опит :
Подземната зала с коридорите Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Подземната зала с коридорите Right_bar_bleue

Registration date : 05.04.2008

Подземната зала с коридорите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подземната зала с коридорите   Подземната зала с коридорите Icon_minitimeСря Апр 30, 2008 9:10 pm

Значи тук сме:
Аз Дийна Джон Кейти Лейла и Нимфадора нали?
Върнете се в началото Go down
https://hogwartsbg.canadian-forum.com
Лейла МакКонахи
Слидерин
Слидерин
Лейла МакКонахи


Female
Брой мнения : 52
Age : 29
Умение : 2
Интелигентност : 3
Защита : 2
Магьосничество : 2
Трансфигурация : 2
Събирателство : 2
Пророкуване : 1
Отвари : 7
Опит :
Подземната зала с коридорите Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Подземната зала с коридорите Right_bar_bleue

Registration date : 09.04.2008

Подземната зала с коридорите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подземната зала с коридорите   Подземната зала с коридорите Icon_minitimeСря Апр 30, 2008 9:19 pm

- Да, ще продължим ли с урока??? - запита Лейла, която с нетърпение чакаше да научи куп нови отвари, тъй като никога преди не беше правила и леко намусена, че Бил ги издърпа така, но не каза нищо.
Децата стояха, чакайки преподавателя да започне. Тогава...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Подземната зала с коридорите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подземната зала с коридорите   Подземната зала с коридорите Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Подземната зала с коридорите
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Hogwarts BG :: Хогуортс :: Подземията-
Идете на: