Hogwarts BG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts BG

Магическото училище
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Надежда Илиева

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
nade1




Female
Брой мнения : 22
Age : 32
Опит :
Надежда Илиева Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Надежда Илиева Right_bar_bleue

Registration date : 24.05.2008

Надежда Илиева Empty
ПисанеЗаглавие: Надежда Илиева   Надежда Илиева Icon_minitimeСъб Май 24, 2008 12:33 pm

Биография
Име:Надежда Илиева
Години:12 години

Рождена дата:26 май 1996год.
Дом: Рейвънклоу


Семейство: Майка ми е мъгал и работи като лекар.Баща ми е вещер и е работил като лечител 3 години след това е отишъл да работи като учител по Отвори каквото прави и до сега.От него съм взела голям опит по Лечение и Отвари.Имам брат на 17 години.

Характер:Любопитна,решителна.Понякога и отмъстителна,която част от характера й понякога й помага,а някога-не.Също е много прибързана и иска всичко да става на момента.Обича да вярва в мечтите си,а и в повечето пъти успява да ги осъществи.Амбициозна и целеустремена.
Обича:Шоколада.

Мрази:Егоизма и прекалената решителност.
Външност: Надя отиваше при разпределитената шапка.Чуваха се шептенета:
-Тази да не е 7 годишна,доста е дребна.-някой прошепна.
Г-ца Илиева не се засегна,защото това беше истина и продължи към шапката.След това се чуха и други шепнеи гласове,които не бяха никак лоши.
-Хубава коса.Да бива...
Хоби:Да излиза с приятелки и да практикува магия.
Любими предмети в у-ще:Отвари,Черни изкуства и Грижа за маг.животни
Кръв:смесена
Мечта:Да премине успешно у-ще с отличен успех.


Още за нея: Какво казват за нея?:
Майка й:Прекалено много иска да постигне в магията.Понякога дори ме е страх какво може да стори за магията.
Баща й:Съгласен съм с мнението на майка й,но в същото време се радвам на инереса й към магията.
Приятелите й:Много е забвна и винаги може да развесели някого,макар той да бъде в много лошо настроение.

История: Веднъж когато бях тръгнала към у-ще един човек ме спря и ми каза,че съм родена за вещица.Подминах го като се похилих,но той ме настигна.Каза ми,че мога да движа предмети с ума си и да имам видения когато ще се случи нещо лошо.Продължих напред,защото щях да закъснея за часовете си.За радост човекът ме остави.Когато заспах през един от уроците ми получих видение,че през следващия час ще ме изпитват.Бързо отворих учебника си и го назубрих.Така истана.Когато осъзнах и втората си сила за жалост пак бях в у-ще.Този път бях в час по Математика.Тогава пък с ума си преместих стола на госпожата ми тя се озова на пода.След часовете си се прибрах у нас.Тогава след 2 часа дойде едно писмо в него беше една покана за у-ще,което беше без адрес.Попитах баша ми,а той ми разказа всичко за магията и за неговите и моите умения.


Последната промяна е направена от nade1 на Съб Май 24, 2008 6:56 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
Бил Дейвис
Директор,професор по ГЗМС и Билкология
Директор,професор по ГЗМС и Билкология
Бил Дейвис


Брой мнения : 336
Age : 30
Умение : 50
Интелигентност : 50
Защита : 50
Магьосничество : 50
Трансфигурация : 50
Събирателство : 50
Пророкуване : 50
Отвари : 50
Опит :
Надежда Илиева Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Надежда Илиева Right_bar_bleue

Registration date : 05.04.2008

Надежда Илиева Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Надежда Илиева   Надежда Илиева Icon_minitimeСъб Май 24, 2008 1:07 pm

Характера е кратък. Да си красив не е част от характера, а от външният вид. Искам да го направиш добър минимум 2 реда. Липсва история на героя. Напиши интересна история - някаква странна случка, как открива силите си, как получава писмо от Хогуортс. Мимимум 3 реда! Външният вид не е добре описан. Направи го като РП и да е минимум 2 реда.
Върнете се в началото Go down
https://hogwartsbg.canadian-forum.com
nade1




Female
Брой мнения : 22
Age : 32
Опит :
Надежда Илиева Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Надежда Илиева Right_bar_bleue

Registration date : 24.05.2008

Надежда Илиева Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Надежда Илиева   Надежда Илиева Icon_minitimeПон Юни 02, 2008 4:24 pm

Става ли така вече?
Върнете се в началото Go down
Бил Дейвис
Директор,професор по ГЗМС и Билкология
Директор,професор по ГЗМС и Билкология
Бил Дейвис


Брой мнения : 336
Age : 30
Умение : 50
Интелигентност : 50
Защита : 50
Магьосничество : 50
Трансфигурация : 50
Събирателство : 50
Пророкуване : 50
Отвари : 50
Опит :
Надежда Илиева Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Надежда Илиева Right_bar_bleue

Registration date : 05.04.2008

Надежда Илиева Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Надежда Илиева   Надежда Илиева Icon_minitimeЧет Юни 12, 2008 8:30 pm

Определено.. Одобрена си!
Върнете се в началото Go down
https://hogwartsbg.canadian-forum.com
Sponsored content





Надежда Илиева Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Надежда Илиева   Надежда Илиева Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Надежда Илиева
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Hogwarts BG :: Преди да започнете с РП-то :: Герои :: Героите на учениците-
Идете на: