Hogwarts BG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts BG

Магическото училище
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Разходката на Кейс,Бил и.....

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
the_dead_angel
Слидерин
Слидерин
the_dead_angel


Female
Брой мнения : 17
Age : 32
Местожителство : ThE Dark Lord House
Опит :
Разходката на Кейс,Бил и..... Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Разходката на Кейс,Бил и..... Right_bar_bleue

Registration date : 15.05.2008

Разходката на Кейс,Бил и..... Empty
ПисанеЗаглавие: Разходката на Кейс,Бил и.....   Разходката на Кейс,Бил и..... Icon_minitimeПет Май 16, 2008 8:19 pm

В един слънчев ден Кейси и Бил излязоха на двора на училището и се запътиха към езерото,като се смееха и шегуваха:
-Кейс,къде ти е на тебе Ерик?..-попита шегувито Бил.
-Учи некъде!-отвърна тя разсеяно докато оглеждаше учениците.-Защо ми се струва,че има нови придобивки!Или просто така ми се струва.....
-ОоОо не знам какво ти се вие в главата!-отвърна той като гледаше съвсем сериозно към Кейси.
-Какво??!!
-Нищо!Просто си мисля,че днес си доста разсеяна!
-Само така ти се струва!Това е напълно нормално!Все пак започваме нова година и аз съм притеснена!-каза този път по-сериозно Риддъл.
-От.....
-Ами от новите ученици и дали ще има ОЩЕ Нечистокръвни в Слидерин!Общо взето....едно и също като всяка година!
Тогава Бил....
Върнете се в началото Go down
Бил Дейвис
Директор,професор по ГЗМС и Билкология
Директор,професор по ГЗМС и Билкология
Бил Дейвис


Брой мнения : 336
Age : 30
Умение : 50
Интелигентност : 50
Защита : 50
Магьосничество : 50
Трансфигурация : 50
Събирателство : 50
Пророкуване : 50
Отвари : 50
Опит :
Разходката на Кейс,Бил и..... Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Разходката на Кейс,Бил и..... Right_bar_bleue

Registration date : 05.04.2008

Разходката на Кейс,Бил и..... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разходката на Кейс,Бил и.....   Разходката на Кейс,Бил и..... Icon_minitimeПет Май 16, 2008 8:44 pm

Се намръщи и се спря като каза:
- Кейси, стига де! Това, че са нечистокръвяни не означава, че са недостойни да са магьосници.
- Напротив! - въспротиви се Кейси. По лицето и се изписа гняв, а в оччите и пламнаха огънчета. - В Хогуортс трябва да учат само чисти магьосници! На къде отива света, за Бога! Мъгъли в Хогуортс?! Това тряба да бъде спряно!
- Внимавай с приказките, защото ако нещо се случи ти ще си първата заподозряна!
- И какво от това! Не трябва да има нечистокръвни Хогуортс!
Бил не каза нищо, а и прати само един скастрящ поглед. Момичето млъкна и тръгна напред. Бил я последва като притичваше, за да я настигне по - бързо. Зад тях се чуха стъпки. Бил извади пръчката си исе обърна. Пред него стоеше..
Върнете се в началото Go down
https://hogwartsbg.canadian-forum.com
Белатрикс Лестранж
Слидерин
Слидерин
Белатрикс Лестранж


Female
Брой мнения : 12
Age : 29
Местожителство : Варна
Опит :
Разходката на Кейс,Бил и..... Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Разходката на Кейс,Бил и..... Right_bar_bleue

Registration date : 13.04.2008

Разходката на Кейс,Бил и..... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разходката на Кейс,Бил и.....   Разходката на Кейс,Бил и..... Icon_minitimeПет Май 16, 2008 8:48 pm

Белатриск Лестранж. Тя много отдавна не се беше разхождала тук. Имаше да изпълнява важни мисии. Стигна до тях и каза весело.
-Яя, по спокойно де. Няма да те изям...
Върнете се в началото Go down
http://zaltinorschool.bestgoo.com/
Бил Дейвис
Директор,професор по ГЗМС и Билкология
Директор,професор по ГЗМС и Билкология
Бил Дейвис


Брой мнения : 336
Age : 30
Умение : 50
Интелигентност : 50
Защита : 50
Магьосничество : 50
Трансфигурация : 50
Събирателство : 50
Пророкуване : 50
Отвари : 50
Опит :
Разходката на Кейс,Бил и..... Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Разходката на Кейс,Бил и..... Right_bar_bleue

Registration date : 05.04.2008

Разходката на Кейс,Бил и..... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разходката на Кейс,Бил и.....   Разходката на Кейс,Бил и..... Icon_minitimeПет Май 16, 2008 8:51 pm

- Хмм, Лестранж не мога да бъда сигурен! - каза Бил и душата му се изпълни с ярост. В очите му заиграха огънчета. - Какво търсиш тук?
- На разходка, Рейвънклоу.. Гр това име.. Рейвънклоу... Както и да е.. Не може ли човек да се разходи.
- По принцип може, но ти каза, че имаш мисии? Какви са те? - каза Бил с голямо подозрение в гласа си.
- Защо да ти казвам?! Не съм длъжна.
- По принцип, да но аз съм директор и искам да знам какво става на територията на училището!
- Няма да ти кажа! - крясна Лестранж видимо ядосана.
Върнете се в началото Go down
https://hogwartsbg.canadian-forum.com
the_dead_angel
Слидерин
Слидерин
the_dead_angel


Female
Брой мнения : 17
Age : 32
Местожителство : ThE Dark Lord House
Опит :
Разходката на Кейс,Бил и..... Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Разходката на Кейс,Бил и..... Right_bar_bleue

Registration date : 15.05.2008

Разходката на Кейс,Бил и..... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разходката на Кейс,Бил и.....   Разходката на Кейс,Бил и..... Icon_minitimeПет Май 16, 2008 8:54 pm

-Уоу!Малко по-спокойно!-намеси се студено Кейс на страната на Бил!
Тя не знаеше какви са им отношенията,а пък и не очкваше да са много добри при положение,че си говореха толкова студено....
Единственото което очакваше беше реакцията на Белатрикс при намесата на Кейси...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Разходката на Кейс,Бил и..... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разходката на Кейс,Бил и.....   Разходката на Кейс,Бил и..... Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Разходката на Кейс,Бил и.....
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Hogwarts BG :: Около Хогуортс :: Езерото-
Идете на: