Hogwarts BG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts BG

Магическото училище
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Каква ще е съдбата ти?

Go down 
+22
darkxsenorita
isitta
Аманда
nade1
cloud strife
ThE_RiddLe_GiRl
Madeline Reaper
the_dead_angel
vikos
InLove_Flower
Белатрикс Лестранж
Hariet_Black
magijka_lili
Елфида Кастро
Кейти МакКарти
bLaCk WaLLiN'
Лейла МакКонахи
Дийна Джоунс
Mary Jane Danger
Нимфадора Тонкс
Бил Дейвис
26 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Бил Дейвис
Директор,професор по ГЗМС и Билкология
Директор,професор по ГЗМС и Билкология
Бил Дейвис


Брой мнения : 336
Age : 30
Умение : 50
Интелигентност : 50
Защита : 50
Магьосничество : 50
Трансфигурация : 50
Събирателство : 50
Пророкуване : 50
Отвари : 50
Опит :
Каква ще е съдбата ти? - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Каква ще е съдбата ти? - Page 2 Right_bar_bleue

Registration date : 05.04.2008

Каква ще е съдбата ти? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква ще е съдбата ти?   Каква ще е съдбата ти? - Page 2 Icon_minitimeЧет Апр 17, 2008 11:40 am

-Ти си за РЕЙВЪНКЛООУ! - провикна се шапката.
Върнете се в началото Go down
https://hogwartsbg.canadian-forum.com
vikos
Слидерин
Слидерин



Male
Брой мнения : 9
Age : 29
Умение : 2
Интелигентност : 3
Защита : 2
Магьосничество : 3
Трансфигурация : 1
Събирателство : 2
Пророкуване : 1
Отвари : 7
Опит :
Каква ще е съдбата ти? - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Каква ще е съдбата ти? - Page 2 Right_bar_bleue

Registration date : 01.05.2008

Каква ще е съдбата ти? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква ще е съдбата ти?   Каква ще е съдбата ти? - Page 2 Icon_minitimeЧет Май 01, 2008 6:28 pm

Ако намериш портмоне,пълно с пари какво ще направиш? Ще взема парите и ще ги похарча.

Ако вземеш парите и минеш покрай беден човек,който НЕ те моли за пари ти какво ще направиш? Ще го подмина.

Ако ти и твой приятел се явите за кастинг за куидичен отбор и изберат вас какво ще сторите? Ще играя.

Ако професора или професорката спусне тест или контролна работа,а вас пропусне какво ще направите? Нищо, просто ще изляза.

Трудолюбив ли сте?Горе - Долу

До каква степен сте хитър? До каквато си поискам.

От какво се страхувате? Малко от тъмно

Обичате ли да четете? Да
Върнете се в началото Go down
Бил Дейвис
Директор,професор по ГЗМС и Билкология
Директор,професор по ГЗМС и Билкология
Бил Дейвис


Брой мнения : 336
Age : 30
Умение : 50
Интелигентност : 50
Защита : 50
Магьосничество : 50
Трансфигурация : 50
Събирателство : 50
Пророкуване : 50
Отвари : 50
Опит :
Каква ще е съдбата ти? - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Каква ще е съдбата ти? - Page 2 Right_bar_bleue

Registration date : 05.04.2008

Каква ще е съдбата ти? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква ще е съдбата ти?   Каква ще е съдбата ти? - Page 2 Icon_minitimeЧет Май 01, 2008 6:39 pm

- Слидерин! - категорично и тържествено извика шапката.


ПС: Ооо Виктор Михайлов. Регнат си и в Хогуортсбг. ком нали?
Върнете се в началото Go down
https://hogwartsbg.canadian-forum.com
magijka_lili
Рейвънклоу
Рейвънклоу
magijka_lili


Female
Брой мнения : 13
Age : 30
Опит :
Каква ще е съдбата ти? - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Каква ще е съдбата ти? - Page 2 Right_bar_bleue

Registration date : 10.04.2008

Каква ще е съдбата ти? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква ще е съдбата ти?   Каква ще е съдбата ти? - Page 2 Icon_minitimeВто Май 13, 2008 8:32 pm

Ако намериш портмоне,пълно с пари какво ще направиш? - Ще потърся собственика да му го дам.

Ако вземеш парите и минеш покрай беден човек,който НЕ те моли за пари ти какво ще направиш? - Няма да ги дам.

Ако ти и твой приятел се явите за кастинг за куидичен отбор и изберат вас какво ще сторите? - Зависи от приятеля..хах

Ако професора или професорката спусне тест или контролна работа,а вас пропусне какво ще направите? - Ще си замълча

Трудолюбив ли сте? - Може да се каже

До каква степен сте хитър? - Понякога много.. в други случаи ..не особено

От какво се страхувате? - Незнам

Обичате ли да четете? - Да
Върнете се в началото Go down
Бил Дейвис
Директор,професор по ГЗМС и Билкология
Директор,професор по ГЗМС и Билкология
Бил Дейвис


Брой мнения : 336
Age : 30
Умение : 50
Интелигентност : 50
Защита : 50
Магьосничество : 50
Трансфигурация : 50
Събирателство : 50
Пророкуване : 50
Отвари : 50
Опит :
Каква ще е съдбата ти? - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Каква ще е съдбата ти? - Page 2 Right_bar_bleue

Registration date : 05.04.2008

Каква ще е съдбата ти? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква ще е съдбата ти?   Каква ще е съдбата ти? - Page 2 Icon_minitimeСря Май 14, 2008 2:35 pm

Вече си разпределена Smile
Върнете се в началото Go down
https://hogwartsbg.canadian-forum.com
the_dead_angel
Слидерин
Слидерин
the_dead_angel


Female
Брой мнения : 17
Age : 32
Местожителство : ThE Dark Lord House
Опит :
Каква ще е съдбата ти? - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Каква ще е съдбата ти? - Page 2 Right_bar_bleue

Registration date : 15.05.2008

Каква ще е съдбата ти? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква ще е съдбата ти?   Каква ще е съдбата ти? - Page 2 Icon_minitimeЧет Май 15, 2008 8:25 pm

Ако намериш портмоне,пълно с пари какво ще направиш?
Ще си взема за себе си естествено!

Ако вземеш парите и минеш покрай беден човек,който НЕ те моли за пари ти какво ще направиш?

Подминавам го без да ми мигне окото!

Ако ти и твой приятел се явите за кастинг за куидичен отбор и изберат вас какво ще сторите?

Той да си върви!Аз съм избрана за мястото!

Ако професора или професорката спусне тест или контролна работа,а вас пропусне какво ще направите?

Ще седя и ще гледам как другите правят контролното!

Трудолюбив ли сте?

Зависи за какво....


До каква степен сте хитър?
Ами минавам 99%...

От какво се страхувате?

Аз не се страхувам от нищо!По скоро другите се страхуват от мене!

Обичате ли да четете?

Само и единствено Черна магия!!
Върнете се в началото Go down
Madeline Reaper
Директорка
Директорка
Madeline Reaper


Female
Брой мнения : 25
Age : 36
Опит :
Каква ще е съдбата ти? - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Каква ще е съдбата ти? - Page 2 Right_bar_bleue

Registration date : 08.04.2008

Каква ще е съдбата ти? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква ще е съдбата ти?   Каква ще е съдбата ти? - Page 2 Icon_minitimeЧет Май 15, 2008 11:34 pm

(Опитай да познаеш за кой дом си Very Happy )

"Със стремеж и хитрост е пълно твоето съзнание
за туй със въплатеното ми знание
виждам пътят за тебе е един
изпращам те в дома на Слидерин"

(импровизацията rulz :PpPpP )
Върнете се в началото Go down
ThE_RiddLe_GiRl

ThE_RiddLe_GiRl


Female
Брой мнения : 5
Age : 33
Местожителство : ..!...!!...!!My HouSE!..!...!...!!...!!
Опит :
Каква ще е съдбата ти? - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Каква ще е съдбата ти? - Page 2 Right_bar_bleue

Registration date : 16.05.2008

Каква ще е съдбата ти? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква ще е съдбата ти?   Каква ще е съдбата ти? - Page 2 Icon_minitimeПет Май 16, 2008 8:31 pm

Ако намериш портмоне,пълно с пари какво ще направиш?
ще похарча паричките Very Happy

Ако вземеш парите и минеш покрай беден човек,който НЕ те моли за пари ти какво ще направиш?

Ами какво друго освен да го подмина.....

Ако ти и твой приятел се явите за кастинг за куидичен отбор и изберат вас какво ще сторите?

Ще играя и ще му се изсмея в лицето за неуспеха му!

Ако професора или професорката спусне тест или контролна работа,а вас пропусне какво ще направите?

Ще седя и ще гледам умно наоколо Very Happy

Трудолюбив ли сте?

Пфф НЕ!!

До каква степен сте хитър?

До над 100%!

От какво се страхувате?

Себе си!

Обичате ли да четете?

не!
Върнете се в началото Go down
Бил Дейвис
Директор,професор по ГЗМС и Билкология
Директор,професор по ГЗМС и Билкология
Бил Дейвис


Брой мнения : 336
Age : 30
Умение : 50
Интелигентност : 50
Защита : 50
Магьосничество : 50
Трансфигурация : 50
Събирателство : 50
Пророкуване : 50
Отвари : 50
Опит :
Каква ще е съдбата ти? - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Каква ще е съдбата ти? - Page 2 Right_bar_bleue

Registration date : 05.04.2008

Каква ще е съдбата ти? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква ще е съдбата ти?   Каква ще е съдбата ти? - Page 2 Icon_minitimeПет Май 16, 2008 8:32 pm

Има си хас.. Слидерин..
Върнете се в началото Go down
https://hogwartsbg.canadian-forum.com
cloud strife

cloud strife


Male
Брой мнения : 4
Age : 33
Опит :
Каква ще е съдбата ти? - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Каква ще е съдбата ти? - Page 2 Right_bar_bleue

Registration date : 22.05.2008

Каква ще е съдбата ти? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква ще е съдбата ти?   Каква ще е съдбата ти? - Page 2 Icon_minitimeЧет Май 22, 2008 4:14 pm

Ако намериш портмоне,пълно с пари какво ще направиш? Подминавам. Не ме интересува.

Ако вземеш парите и минеш покрай беден човек,който НЕ те моли за пари ти какво ще направиш? Не го виждам. Не ме интересува.

Ако ти и твой приятел се явите за кастинг за куидичен отбор и изберат вас какво ще сторите? Не играя куидич. Нямам приятели.

Ако професора или професорката спусне тест или контролна работа,а вас пропусне какво ще направите? Ще поискам. Оценката ми трябва.

Трудолюбив ли сте? Не ми се налага.

До каква степен сте хитър? Достатъчно.

От какво се страхувате? От сенките.

Обичате ли да четете? Да.
Върнете се в началото Go down
nade1




Female
Брой мнения : 22
Age : 32
Опит :
Каква ще е съдбата ти? - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Каква ще е съдбата ти? - Page 2 Right_bar_bleue

Registration date : 24.05.2008

Каква ще е съдбата ти? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква ще е съдбата ти?   Каква ще е съдбата ти? - Page 2 Icon_minitimeСъб Май 24, 2008 12:01 pm

Ако намериш портмоне,пълно с пари какво ще направиш?--Ще си го прибера.

Ако вземеш парите и минеш покрай беден човек,който НЕ те моли за пари ти какво ще направиш?--Какво да го правя-подминавам.

Ако ти и твой приятел се явите за кастинг за куидичен отбор и изберат вас какво ще сторите?--Нищо...

Ако професора или професорката спусне тест или контролна работа,а вас пропусне какво ще направите?--Ще й поискам тест.

Трудолюбив ли сте?--Не много.

До каква степен сте хитър?--До голяма...

От какво се страхувате?--От високото.

Обичате ли да четете?--Да.
Върнете се в началото Go down
Бил Дейвис
Директор,професор по ГЗМС и Билкология
Директор,професор по ГЗМС и Билкология
Бил Дейвис


Брой мнения : 336
Age : 30
Умение : 50
Интелигентност : 50
Защита : 50
Магьосничество : 50
Трансфигурация : 50
Събирателство : 50
Пророкуване : 50
Отвари : 50
Опит :
Каква ще е съдбата ти? - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Каква ще е съдбата ти? - Page 2 Right_bar_bleue

Registration date : 05.04.2008

Каква ще е съдбата ти? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква ще е съдбата ти?   Каква ще е съдбата ти? - Page 2 Icon_minitimeСъб Май 24, 2008 1:05 pm

cloud strife Рейвънклоу!
nade1 - Рейвънклоу!

Кандидатствайте за групата на дома си!
Върнете се в началото Go down
https://hogwartsbg.canadian-forum.com
Аманда

Аманда


Female
Брой мнения : 2
Age : 28
Местожителство : In MaGiC wOrLd
Опит :
Каква ще е съдбата ти? - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Каква ще е съдбата ти? - Page 2 Right_bar_bleue

Registration date : 24.03.2009

Каква ще е съдбата ти? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква ще е съдбата ти?   Каква ще е съдбата ти? - Page 2 Icon_minitimeВто Мар 24, 2009 5:51 pm

Ако намериш портмоне,пълно с пари какво ще направиш? Ще го дам на изгубени вещи.

Ако вземеш парите и минеш покрай беден човек,който НЕ те моли за пари ти какво ще направиш? Ами както иска
Very Happy .

Ако ти и твой приятел се явите за кастинг за куидичен отбор и изберат вас какво ще сторите? Ще помоля поне да го сложат като резерва.

Ако професора или професорката спусне тест или контролна работа,а вас пропусне какво ще направите? Ако съм учила ще го поискам, ако ли не- няма да продумна,а ще се правя на ударена.

Трудолюбив ли сте? Ми горе-долу

До каква степен сте хитър? Само в някои случаи

От какво се страхувате? От гадости. Буболечки, паяци, очи и други гадни и гнусливи работи.

Обичате ли да четете? Да
Върнете се в началото Go down
http://magicschool.creazaforum.com
isitta




Female
Брой мнения : 1
Age : 28
Местожителство : 6umen
Опит :
Каква ще е съдбата ти? - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Каква ще е съдбата ти? - Page 2 Right_bar_bleue

Registration date : 06.08.2009

Каква ще е съдбата ти? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква ще е съдбата ти?   Каква ще е съдбата ти? - Page 2 Icon_minitimeЧет Авг 06, 2009 8:39 pm

Ако намериш портмоне,пълно с пари какво ще направиш? Ще проверя имали данни на човека които го е изгубил за да му го върна , ако не ще го дам в бюрото за изгубени вещи

Ако вземеш парите и минеш покрай беден човек,който НЕ те моли за пари ти какво ще направиш? Бих му дала от моите .

Ако ти и твой приятел се явите за кастинг за куидичен отбор и изберат вас какво ще сторите? ще приема и ще се постарая да помогна приятеля ми да го приемат следващия път.

Ако професора или професорката спусне тест или контролна работа,а вас пропусне какво ще направите? Ако съм подготвена ще кажа , ако не няма

Трудолюбив ли сте? Зависи , попринцип да но ако съм прекалено изморена - не
До каква степен сте хитър? Ми...зависи за какво , но попринцип ниска

От какво се страхувате? От самота , от хлебарки и други такива насекоми , понякога от тъмоното

Обичате ли да четете?
Попринцип обужавам и чета почти винаги когато мога ако има в себе си някоя приятна книга .
Върнете се в началото Go down
darkxsenorita




Female
Брой мнения : 1
Age : 28
Опит :
Каква ще е съдбата ти? - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Каква ще е съдбата ти? - Page 2 Right_bar_bleue

Registration date : 07.07.2011

Каква ще е съдбата ти? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква ще е съдбата ти?   Каква ще е съдбата ти? - Page 2 Icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 3:41 pm

Ако намериш портмоне,пълно с пари какво ще направиш? Ами, ако съм видяла от кой е паднало портмонето, ще го догоня, за да му го върна, а ако не - тогава ще го дам в най-близкия магазин и ще им кажа да се оглеждат за човек, който търси нещо.

Ако вземеш парите и минеш покрай беден човек,който НЕ те моли за пари ти какво ще направиш? Попринцип трудно се овладявам да не давам пари на бездомници, затова мисля, че ще му дам поне половината (ако не повече).

Ако ти и твой приятел се явите за кастинг за куидичен отбор и изберат вас какво ще сторите? Ще предложа да вземат него, вместо мен, все пак мога да се явя и другата година.

Ако професора или професорката спусне тест или контролна работа,а вас пропусне какво ще направите? И да не съм учила особено много, предпочитам да взема теста, защото все някога ще се усети, че не съм го правила..

Трудолюбив ли сте? Обикновено не съм, но когато реша мога да бъда трудолюбива.

До каква степен сте хитър? О! До доста голяма степен! Very Happy

От какво се страхувате? Предполагам от нищо.

Обичате ли да четете? Не само обичам. Аз ОБОЖАВАМ да чета!
Върнете се в началото Go down
Hariet Lestrange




Female
Брой мнения : 2
Age : 24
Опит :
Каква ще е съдбата ти? - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Каква ще е съдбата ти? - Page 2 Right_bar_bleue

Registration date : 17.12.2011

Каква ще е съдбата ти? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква ще е съдбата ти?   Каква ще е съдбата ти? - Page 2 Icon_minitimeСъб Дек 17, 2011 4:09 pm

Ако намериш портмоне,пълно с пари какво ще направиш?-shte poharcha parite za sebe si

Ако вземеш парите и минеш покрай беден човек,който НЕ те моли за пари ти какво ще направиш?-shte go otmina

Ако ти и твой приятел се явите за кастинг за куидичен отбор и изберат вас какво ще сторите?-shte se radvam

Ако професора или професорката спусне тест или контролна работа,а вас пропусне какво ще направите?- shte si zamulcha

Трудолюбив ли сте?-opredeleno NE

До каква степен сте хитър?-GOLQMA!!

От какво се страхувате?

Обичате ли да четете?
Върнете се в началото Go down
Hariet Lestrange




Female
Брой мнения : 2
Age : 24
Опит :
Каква ще е съдбата ти? - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Каква ще е съдбата ти? - Page 2 Right_bar_bleue

Registration date : 17.12.2011

Каква ще е съдбата ти? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква ще е съдбата ти?   Каква ще е съдбата ти? - Page 2 Icon_minitimeСъб Дек 17, 2011 4:15 pm

Ако намериш портмоне,пълно с пари какво ще направиш?-shte poharcha parite za sebe si

Ако вземеш парите и минеш покрай беден човек,който НЕ те моли за пари ти какво ще направиш?--nishto shte si produlja po putq

Ако ти и твой приятел се явите за кастинг за куидичен отбор и изберат вас какво ще сторите?-shte se radvam

Ако професора или професорката спусне тест или контролна работа,а вас пропусне какво ще направите?-nishto shte si zamulcha

Трудолюбив ли сте?-ne

До каква степен сте хитър?-golqma

От какво се страхувате?-nishto

Обичате ли да четете?-ne
Върнете се в началото Go down
Izumi




Female
Брой мнения : 1
Age : 26
Опит :
Каква ще е съдбата ти? - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Каква ще е съдбата ти? - Page 2 Right_bar_bleue

Registration date : 15.08.2012

Каква ще е съдбата ти? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква ще е съдбата ти?   Каква ще е съдбата ти? - Page 2 Icon_minitimeСря Авг 15, 2012 8:25 pm

1 Ще вдигна портмонето ще се огледам да видя дали има някой. Ако има ще питам дали знае на кого е портмонето. Ако не ще погледна в портмонето да видя дали има някакви документи на собственика. Ако да ще дам портмонето на него като го намеря. Ако не ще разпитвам наред чио е и ще окача листовки за намерено портмоне.

2 Не бих дала парите от портмонето на бедният човек. Не е честно спрямо собственика. Решението дали да му даде от своите пари си е негово не мое. Но най-вероятно ще дам на човека от моите собствени пари ако имам такива в момента.

3 Ще говоря с приятеля си (приятелката си) и ще го/я питам дали да се присъединя към отбора въпреки че ми е мечта. Ако каже да не го правя няма, но това няма да ме спре да летя с метла в часовете Smile и ще се явявам на следващите тестове заедно с приятеля/ката ми. Ако каже да се включа значи ще го направя и ще после ще помоля капитана на отбора да ми каже защо приятеля/ката ми не е приет/а. След това по време на часовете по летене ще го/я насочвам върху какво да работи за да можем да сме заедно в отбора след като напредне достатъчно.

4 Ще кажа: "Извинете професоре, на мен не ми дадохте контролно." без значение дали съм учила или не.

5 Трудолюбива... мм не знам когато трябва да направя нещо го правя ама не мога да кажа че съм трудолюбива.

6 Не искам да се хваля, но по мое мнение съм изключително хитра. Да кажем ако най-хитрият човек е 100 аз ще съм към 95

7 Не мога да кажа че се страхувам от буболечки, те са ми неприятни но не се страхувам от тях просто са ми много гадни (не знам дали това се брои за страх). Страхувам се умерено от тъмното! По скоро от това което може и да е в тъмното дори да не е там. Изпитвам страхопочитание към всички по-големи от мен животни, но мога да го преодолея ако искам и да остана хладнокръвна. Засега не съм срещнала нещо или някого от което/когото да ме е страх до дъното на душата ми, но съм убедена, че то/той/тя съществува.

8 Обожавам да чета, но само ако книгата ми е интересна. Ако е така мога да не спя цели нощи за да я прочета.

Лично аз не знам за кой дом съм така че разчитам на вас да ми кажете Smile
Върнете се в началото Go down
Елизабет Малфой




Female
Брой мнения : 2
Age : 35
Опит :
Каква ще е съдбата ти? - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Каква ще е съдбата ти? - Page 2 Right_bar_bleue

Registration date : 13.12.2012

Каква ще е съдбата ти? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Моят Дом.   Каква ще е съдбата ти? - Page 2 Icon_minitimeЧет Дек 13, 2012 6:59 pm

1. Ако намериш портмоне, пълно с пари какво ще направиш? Ще видя какво има вътре, ако ми хареса ще го взема, а портмонето ще го оставя обратно.

2. Ако вземеш парите и минеш покрай беден човек, който НЕ те моли за пари ти какво ще направиш? И да се моли няма да му дам и цент!

3. Ако ти и твой приятел се явите за кастинг за куидичен отбор и изберат вас какво ще сторите? Радост и щастие... за мен!

4. Ако професора или професорката пусне тест или контролна работа, а вас пропусне какво ще направите? Дигам ръка и ще попитам в престорено разочарование: - Ами аз?

5. Трудолюбив ли сте? Да, но не прекалено все пак. Зависи за какво и кога.

6. До каква степен сте хитър? Всички казват, че лисицата е хитра; всички казват, че крадците са хитри... ТЕ СА НИЩО СРАВНЕНИЕ С МЕН!

7.От какво се страхувате? От страха.

8. Обичате ли да четете? Ако да четеш по цял ден е "ОБИЧ" - да!
Върнете се в началото Go down
iriка1610




Female
Брой мнения : 2
Age : 26
Опит :
Каква ще е съдбата ти? - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Каква ще е съдбата ти? - Page 2 Right_bar_bleue

Registration date : 12.01.2013

Каква ще е съдбата ти? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква ще е съдбата ти?   Каква ще е съдбата ти? - Page 2 Icon_minitimeСъб Яну 12, 2013 8:02 pm

1.Ще потърся собственика,за да му го дам.

2.Ще му ги дам,дори да не ги иска.

3.Ще се зарадвам.

4.Ще му кажа,че ме е пропуснал/а.

5.Да.

6.Много,много хитра. :PpPpP

7.От нищо.

8.Всеки ден чета.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Каква ще е съдбата ти? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква ще е съдбата ти?   Каква ще е съдбата ти? - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Каква ще е съдбата ти?
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Hogwarts BG :: Преди да започнете с РП-то :: Разпределителната шапка-
Идете на: