Hogwarts BG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts BG

Магическото училище
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Каква ще е съдбата ти?

Go down 
+22
darkxsenorita
isitta
Аманда
nade1
cloud strife
ThE_RiddLe_GiRl
Madeline Reaper
the_dead_angel
vikos
InLove_Flower
Белатрикс Лестранж
Hariet_Black
magijka_lili
Елфида Кастро
Кейти МакКарти
bLaCk WaLLiN'
Лейла МакКонахи
Дийна Джоунс
Mary Jane Danger
Нимфадора Тонкс
Бил Дейвис
26 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Бил Дейвис
Директор,професор по ГЗМС и Билкология
Директор,професор по ГЗМС и Билкология
Бил Дейвис


Брой мнения : 336
Age : 30
Умение : 50
Интелигентност : 50
Защита : 50
Магьосничество : 50
Трансфигурация : 50
Събирателство : 50
Пророкуване : 50
Отвари : 50
Опит :
Каква ще е съдбата ти? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Каква ще е съдбата ти? Right_bar_bleue

Registration date : 05.04.2008

Каква ще е съдбата ти? Empty
ПисанеЗаглавие: Каква ще е съдбата ти?   Каква ще е съдбата ти? Icon_minitimeВто Апр 08, 2008 11:19 am

Тук е мястото да определите съдбата си.В началото на годината ще има официално тържество по случай откриването на учебната година,където трябва да опишете в кой дом сте.За да разберете това отговорете на следните въпроси:

Ако намериш портмоне,пълно с пари какво ще направиш?

Ако вземеш парите и минеш покрай беден човек,който НЕ те моли за пари ти какво ще направиш?

Ако ти и твой приятел се явите за кастинг за куидичен отбор и изберат вас какво ще сторите?

Ако професора или професорката спусне тест или контролна работа,а вас пропусне какво ще направите?

Трудолюбив ли сте?

До каква степен сте хитър?

От какво се страхувате?

Обичате ли да четете?

Това е тестът.Пуснете отговорите си тук.След това под името ви ще се появи ранг,според който ще разберете домът си.Мненията ще бъдат местени в специална тема в архива.
Върнете се в началото Go down
https://hogwartsbg.canadian-forum.com
Нимфадора Тонкс
Хафълпаф
Хафълпаф
Нимфадора Тонкс


Female
Брой мнения : 65
Age : 30
Местожителство : Varna
Умение : 2
Интелигентност : 2
Защита : 2
Магьосничество : 2
Трансфигурация : 2
Събирателство : 2
Пророкуване : 2
Отвари : 6
Опит :
Каква ще е съдбата ти? Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Каква ще е съдбата ти? Right_bar_bleue

Registration date : 07.04.2008

Каква ще е съдбата ти? Empty
ПисанеЗаглавие: :)))))))))))))))))))   Каква ще е съдбата ти? Icon_minitimeВто Апр 08, 2008 10:03 pm

1.Ако намеря портмон не бих го оставила на земята,нито за себе си.Щях да се опитам да намеря собственика му.
2.Бих му дала парите,ако виждам,че човека е в нужда....но това едва ли би се случило,защото не бих задържала парите дълго в себе си....
3.Бих го обедила,че:
-не се е представил в най-добрата си светлина
-че може и по добре
-че днес не му е ден
А ако пазнявям човека,който избира хората бих се опитала да го накарам да даде на приятеля ми още 1 шанс
4.Бих го подсетила,че и аз съм тук и би ми станало неприятна,че не ме е видял/а
5.Да аз съм трудолюбива и когато ми предстои начиняние,за което съм ентусиазирана давам цялата си сила и енергия,за да постигна винаги високите си цели.Не бих се поколебала да се впусна в приключението да работа максимално добре.
6.Хитра съм и използвам това,когята се изисква от мен.Аз умея да използвам хитростта си когато се налага,когато е наложително и когато аз се нуждая...но не във всички случаи аз я използвам за личната си изгода...с моята хитрост помагам и на другите.
7.Стряхувам се от тайното,непознатото,скритото и неясното.Страхувам се от смъртта.
8.Обичам да чета-смятам,че четеното и книгите са ценен дар,който ни обогатява,както в знания и речник,така и душевно.
Върнете се в началото Go down
http://www.hotbuystrading.piczo.com
Бил Дейвис
Директор,професор по ГЗМС и Билкология
Директор,професор по ГЗМС и Билкология
Бил Дейвис


Брой мнения : 336
Age : 30
Умение : 50
Интелигентност : 50
Защита : 50
Магьосничество : 50
Трансфигурация : 50
Събирателство : 50
Пророкуване : 50
Отвари : 50
Опит :
Каква ще е съдбата ти? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Каква ще е съдбата ти? Right_bar_bleue

Registration date : 05.04.2008

Каква ще е съдбата ти? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква ще е съдбата ти?   Каква ще е съдбата ти? Icon_minitimeСря Апр 09, 2008 9:54 am

Шапката,която стоеше на главата на момичето продума:
-Много ум се крие в твоята главица,но добротата ти е като на галабица. ( :lol: :lol: тва ми дойде на ум) .Умна,смела трудолюбива в Хафълпаф Нимфадора отива!
Върнете се в началото Go down
https://hogwartsbg.canadian-forum.com
Mary Jane Danger

Mary Jane Danger


Брой мнения : 3
Опит :
Каква ще е съдбата ти? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Каква ще е съдбата ти? Right_bar_bleue

Registration date : 09.04.2008

Каква ще е съдбата ти? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква ще е съдбата ти?   Каква ще е съдбата ти? Icon_minitimeСря Апр 09, 2008 11:43 am

1.Щях да се опитам да намеря собственика на портмонето.
2.Ако е в крайна нужда бих му дала парите,но не бих ги взела
3.Бих го обедила,че не се е представил в най-добрата си светлина
4.Щях дя помоля за 1 тест
5.Да,много!Впускам се в работа,когато имам такава.
6.Да хитра съм и често използвам това.
7.Страхувам се от малко неща...от смъртта
8.Обожавам книгите!Четенето е мое хоби.
Върнете се в началото Go down
Бил Дейвис
Директор,професор по ГЗМС и Билкология
Директор,професор по ГЗМС и Билкология
Бил Дейвис


Брой мнения : 336
Age : 30
Умение : 50
Интелигентност : 50
Защита : 50
Магьосничество : 50
Трансфигурация : 50
Събирателство : 50
Пророкуване : 50
Отвари : 50
Опит :
Каква ще е съдбата ти? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Каква ще е съдбата ти? Right_bar_bleue

Registration date : 05.04.2008

Каква ще е съдбата ти? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква ще е съдбата ти?   Каква ще е съдбата ти? Icon_minitimeСря Апр 09, 2008 5:43 pm

Шапката отвори подобието си на уста и изрече:
- Ти категорично си за... Хафълпаааф!
Върнете се в началото Go down
https://hogwartsbg.canadian-forum.com
Дийна Джоунс
Грифиндор
Грифиндор
Дийна Джоунс


Female
Брой мнения : 59
Age : 30
Местожителство : На Луната естествено...
Умение : 2
Интелигентност : 3
Защита : 3
Магьосничество : 2
Трансфигурация : 2
Събирателство : 1
Пророкуване : 1
Отвари : 5
Опит :
Каква ще е съдбата ти? Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Каква ще е съдбата ти? Right_bar_bleue

Registration date : 09.04.2008

Каква ще е съдбата ти? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква ще е съдбата ти?   Каква ще е съдбата ти? Icon_minitimeСря Апр 09, 2008 6:18 pm

Ако намериш портмоне,пълно с пари какво ще направиш? Ще разглeдам протмонето и ще проверя дали има данни за собственика.Ако има-ще го върна.Ако не-ще го дам на бюро за изгубени вещи :lol:

Ако вземеш парите и минеш покрай беден човек,който НЕ те моли за пари ти какво ще направиш?
Ще се спра и ще му дам от МОИТЕ пари.

Ако ти и твой приятел се явите за кастинг за куидичен отбор и изберат вас какво ще сторите? Ще влезна в отбора,а на приятеля си ще му помагам да се осъвършенства и на следващия кастинг да го приемат Wink

Ако професора или професорката спусне тест или контролна работа,а вас пропусне какво ще направите?
Зависи-ако съм учила ще му/й кажа,ако не-ще си замълча :lol:

Трудолюбив ли сте? През повечето време да.Но понякога ,когато съм много уморена не бих искала да чувам за още работа :lol:

До каква степен сте хитър? До..много малка :lol:

От какво се страхувате? От паяци,от нещо внезапно и гнусно :lol:


Обичате ли да четете? Да,и то много
Върнете се в началото Go down
Бил Дейвис
Директор,професор по ГЗМС и Билкология
Директор,професор по ГЗМС и Билкология
Бил Дейвис


Брой мнения : 336
Age : 30
Умение : 50
Интелигентност : 50
Защита : 50
Магьосничество : 50
Трансфигурация : 50
Събирателство : 50
Пророкуване : 50
Отвари : 50
Опит :
Каква ще е съдбата ти? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Каква ще е съдбата ти? Right_bar_bleue

Registration date : 05.04.2008

Каква ще е съдбата ти? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква ще е съдбата ти?   Каква ще е съдбата ти? Icon_minitimeСря Апр 09, 2008 7:17 pm

- Много смела си ти. - продума шапката. - Много доброта и ум се крие в теб. Не ти липсва и хитрост. Но мисля че мястото ти е сред учениците на Грифиндооор!
Върнете се в началото Go down
https://hogwartsbg.canadian-forum.com
Лейла МакКонахи
Слидерин
Слидерин
Лейла МакКонахи


Female
Брой мнения : 52
Age : 29
Умение : 2
Интелигентност : 3
Защита : 2
Магьосничество : 2
Трансфигурация : 2
Събирателство : 2
Пророкуване : 1
Отвари : 7
Опит :
Каква ще е съдбата ти? Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Каква ще е съдбата ти? Right_bar_bleue

Registration date : 09.04.2008

Каква ще е съдбата ти? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква ще е съдбата ти?   Каква ще е съдбата ти? Icon_minitimeСря Апр 09, 2008 9:13 pm

Ако намериш портмоне,пълно с пари какво ще направиш? Зависи от ситуацията, може да се полакому и да взема ЧАСТ, КАЗВАМ ЧАСТ от парите, а може и да го оставя където съм го намерила, някой може да се върне да си го търси...

Ако вземеш парите и минеш покрай беден човек,който НЕ те моли за пари ти какво ще направиш? Ще ги дам на човека.

Ако ти и твой приятел се явите за кастинг за куидичен отбор и изберат вас какво ще сторите? Ами ще се откажа от мястото. Такива работи водят до разваляне на отношенията м/у приятели, а това не си струва.

Ако професора или професорката спусне тест или контролна работа,а вас пропусне какво ще направите? Ще й кажа да ми даде и на мене!

Трудолюбив ли сте?Ъъм...Не много, ама като се налага - да.

До каква степен сте хитър? Ами, в 90% от ситуациите се измъквам, не ми липсва хитрост, но понякога не я използвам където когато и за каквото трябва.


От какво се страхувате? От неизвестното.

Обичате ли да четете? Да, обожавам!
Върнете се в началото Go down
Бил Дейвис
Директор,професор по ГЗМС и Билкология
Директор,професор по ГЗМС и Билкология
Бил Дейвис


Брой мнения : 336
Age : 30
Умение : 50
Интелигентност : 50
Защита : 50
Магьосничество : 50
Трансфигурация : 50
Събирателство : 50
Пророкуване : 50
Отвари : 50
Опит :
Каква ще е съдбата ти? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Каква ще е съдбата ти? Right_bar_bleue

Registration date : 05.04.2008

Каква ще е съдбата ти? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква ще е съдбата ти?   Каква ще е съдбата ти? Icon_minitimeЧет Апр 10, 2008 8:56 am

-Колебая се между Слидерин и Рейвънклоу. - продума шапката със зачудена нотка в гласа си. - но най-добре да отидеш в Слидерииин!
Върнете се в началото Go down
https://hogwartsbg.canadian-forum.com
bLaCk WaLLiN'
Слидерин
Слидерин
bLaCk WaLLiN'


Male
Брой мнения : 46
Age : 32
Местожителство : Varna
Умение : 3
Интелигентност : 3
Защита : 3
Магьосничество : 2
Трансфигурация : 1
Събирателство : 1
Отвари : 5
Опит :
Каква ще е съдбата ти? Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Каква ще е съдбата ти? Right_bar_bleue

Registration date : 10.04.2008

Каква ще е съдбата ти? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква ще е съдбата ти?   Каква ще е съдбата ти? Icon_minitimeЧет Апр 10, 2008 11:47 am

1-Ще си го прибера
2-Ще го подмина
3-Ще играя куидич
4-Ще му кажа да ми даде и на мене
5-Горе-Долу
6-8,5 от 10
7-Незнам
8-Понякога
Върнете се в началото Go down
Бил Дейвис
Директор,професор по ГЗМС и Билкология
Директор,професор по ГЗМС и Билкология
Бил Дейвис


Брой мнения : 336
Age : 30
Умение : 50
Интелигентност : 50
Защита : 50
Магьосничество : 50
Трансфигурация : 50
Събирателство : 50
Пророкуване : 50
Отвари : 50
Опит :
Каква ще е съдбата ти? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Каква ще е съдбата ти? Right_bar_bleue

Registration date : 05.04.2008

Каква ще е съдбата ти? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква ще е съдбата ти?   Каква ще е съдбата ти? Icon_minitimeЧет Апр 10, 2008 11:54 am

-Слидериин!-изкрещя шапката.Ухиленото момче се запъти към масата на доимът си.
Върнете се в началото Go down
https://hogwartsbg.canadian-forum.com
Кейти МакКарти
Слидерин
Слидерин



Female
Брой мнения : 18
Age : 30
Местожителство : In world of pain
Умение : 3
Интелигентност : 2
Защита : 3
Магьосничество : 2
Трансфигурация : 2
Събирателство : 1
Пророкуване : 1
Отвари : 4
Опит :
Каква ще е съдбата ти? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Каква ще е съдбата ти? Right_bar_bleue

Registration date : 07.04.2008

Каква ще е съдбата ти? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква ще е съдбата ти?   Каква ще е съдбата ти? Icon_minitimeЧет Апр 10, 2008 12:07 pm

Ако намериш портмоне,пълно с пари какво ще направиш? - Ще потърся собственика да му го дам.

Ако вземеш парите и минеш покрай беден човек,който НЕ те моли за пари ти какво ще направиш? - Няма да ги дам.

Ако ти и твой приятел се явите за кастинг за куидичен отбор и изберат вас какво ще сторите? - Зависи от приятеля..хах

Ако професора или професорката спусне тест или контролна работа,а вас пропусне какво ще направите? - Ще си замълча

Трудолюбив ли сте? - Може да се каже

До каква степен сте хитър? - Понякога много.. в други случаи ..не особено

От какво се страхувате? - Незнам

Обичате ли да четете? - Да
Върнете се в началото Go down
Бил Дейвис
Директор,професор по ГЗМС и Билкология
Директор,професор по ГЗМС и Билкология
Бил Дейвис


Брой мнения : 336
Age : 30
Умение : 50
Интелигентност : 50
Защита : 50
Магьосничество : 50
Трансфигурация : 50
Събирателство : 50
Пророкуване : 50
Отвари : 50
Опит :
Каква ще е съдбата ти? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Каква ще е съдбата ти? Right_bar_bleue

Registration date : 05.04.2008

Каква ще е съдбата ти? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква ще е съдбата ти?   Каква ще е съдбата ти? Icon_minitimeЧет Апр 10, 2008 12:11 pm

-Със сигурност не си за Хафълпаф и Рейвънклоу!-продума шапката. - Знам къде да те пратя.Отиваш в Слидерин!
Върнете се в началото Go down
https://hogwartsbg.canadian-forum.com
Елфида Кастро
Слидерин
Слидерин
Елфида Кастро


Female
Брой мнения : 34
Age : 34
Опит :
Каква ще е съдбата ти? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Каква ще е съдбата ти? Right_bar_bleue

Registration date : 11.04.2008

Каква ще е съдбата ти? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква ще е съдбата ти?   Каква ще е съдбата ти? Icon_minitimeПет Апр 11, 2008 11:22 am

Ако намериш портмоне,пълно с пари какво ще направиш?
Ще го подмина безп да ме интересува...
Ако вземеш парите и минеш покрай беден човек,който НЕ те моли за пари ти какво ще направиш?
Ще подмина без изобщо да му обърна внимание...
Ако ти и твой приятел се явите за кастинг за куидичен отбор и изберат вас какво ще сторите?
Ще изберът и приятеля ми,защото така е честно иначе и двамата ще се откажем!
Ако професора или професорката спусне тест или контролна работа,а вас пропусне какво ще направите?
Ще си замълча и ще чета някоя книга.....
Трудолюбив ли сте?
Зависи за какво..(:
До каква степен сте хитър?
естествено
От какво се страхувате?
Нямам страхове(:
Обичате ли да четете?
Да
Върнете се в началото Go down
Бил Дейвис
Директор,професор по ГЗМС и Билкология
Директор,професор по ГЗМС и Билкология
Бил Дейвис


Брой мнения : 336
Age : 30
Умение : 50
Интелигентност : 50
Защита : 50
Магьосничество : 50
Трансфигурация : 50
Събирателство : 50
Пророкуване : 50
Отвари : 50
Опит :
Каква ще е съдбата ти? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Каква ще е съдбата ти? Right_bar_bleue

Registration date : 05.04.2008

Каква ще е съдбата ти? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква ще е съдбата ти?   Каква ще е съдбата ти? Icon_minitimeПет Апр 11, 2008 11:23 am

-Твърдо Слидериин!-извика шапката
Върнете се в началото Go down
https://hogwartsbg.canadian-forum.com
magijka_lili
Рейвънклоу
Рейвънклоу
magijka_lili


Female
Брой мнения : 13
Age : 30
Опит :
Каква ще е съдбата ти? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Каква ще е съдбата ти? Right_bar_bleue

Registration date : 10.04.2008

Каква ще е съдбата ти? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква ще е съдбата ти?   Каква ще е съдбата ти? Icon_minitimeПет Апр 11, 2008 7:53 pm

Какво ще направиш ,ако намериш портмоне пълно с пари?Ще потърся собственика да му го дам.
Ако вземеш парите и минеш покрай беден човек,който НЕ те моли за пари ти какво ще направиш? Ще се пря ще си извадя от МОИТЕ Пари и ще му ги дам.

Ако ти и твой приятел се явите за кастинг за куидичен отбор и изберат вас какво ще сторите?
незнам, зависи.

Ако професора или професорката спусне тест или контролна работа,а вас пропусне какво ще направите?
Ще я/го попитам защо не ми е дал.

Трудолюбив ли сте?
Не много но понякога съм много трудолюбива.

До каква степен сте хитър?
голяма.

От какво се страхувате?
От височини.

Обичате ли да четете?Да и то много.
Върнете се в началото Go down
Бил Дейвис
Директор,професор по ГЗМС и Билкология
Директор,професор по ГЗМС и Билкология
Бил Дейвис


Брой мнения : 336
Age : 30
Умение : 50
Интелигентност : 50
Защита : 50
Магьосничество : 50
Трансфигурация : 50
Събирателство : 50
Пророкуване : 50
Отвари : 50
Опит :
Каква ще е съдбата ти? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Каква ще е съдбата ти? Right_bar_bleue

Registration date : 05.04.2008

Каква ще е съдбата ти? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква ще е съдбата ти?   Каква ще е съдбата ти? Icon_minitimeПет Апр 11, 2008 8:03 pm

Шапката не се поколеба и каза:
-Рейвънклоу!
Върнете се в началото Go down
https://hogwartsbg.canadian-forum.com
Hariet_Black
Хафълпаф
Хафълпаф
Hariet_Black


Female
Брой мнения : 1
Age : 28
Опит :
Каква ще е съдбата ти? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Каква ще е съдбата ти? Right_bar_bleue

Registration date : 12.04.2008

Каква ще е съдбата ти? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква ще е съдбата ти?   Каква ще е съдбата ти? Icon_minitimeСъб Апр 12, 2008 10:47 am

Ако намериш портмоне,пълно с пари какво ще направиш?Ще проверя на кой е, дали има някакви данни, а ако няма ще го занеса в полицията или в бюро за изгубени вещи
Ако вземеш парите и минеш покрай беден човек,който НЕ те моли за пари ти какво ще направиш?Ще му дам тези които съм намерила и моите , които нося в момента, аз мога и да не се прибера с автобуса, но той трябжа да нощува нявън и да гладува!!!! Sad

Ако ти и твой приятел се явите за кастинг за куидичен отбор и изберат вас какво ще сторите?Ще помоля капитана да изгледа още веднъж представянето на приятеля ми, ако отново не го одобрят, ще му помогна следващата година да успее.
Ако професора или професорката спусне тест или контролна работа,а вас пропусне какво ще направите? Ако си знам уроците ще го викна, ако ли не ще си замълча и ще се правя че пиша!!!!
Трудолюбив ли сте?Да, попринцип, но когато не "ми работят мускулите" не искам да чувам за работа.


До каква степен сте хитър? Почти не хитрувам
От какво се страхувате? ОТ нищо
Обичате ли да четете? Да обичам.


Последната промяна е направена от Hariet_Black на Съб Апр 12, 2008 11:00 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Бил Дейвис
Директор,професор по ГЗМС и Билкология
Директор,професор по ГЗМС и Билкология
Бил Дейвис


Брой мнения : 336
Age : 30
Умение : 50
Интелигентност : 50
Защита : 50
Магьосничество : 50
Трансфигурация : 50
Събирателство : 50
Пророкуване : 50
Отвари : 50
Опит :
Каква ще е съдбата ти? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Каква ще е съдбата ти? Right_bar_bleue

Registration date : 05.04.2008

Каква ще е съдбата ти? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква ще е съдбата ти?   Каква ще е съдбата ти? Icon_minitimeСъб Апр 12, 2008 11:23 am

Харите отива в Хафълпаф!-извика шапката.
Върнете се в началото Go down
https://hogwartsbg.canadian-forum.com
Белатрикс Лестранж
Слидерин
Слидерин
Белатрикс Лестранж


Female
Брой мнения : 12
Age : 29
Местожителство : Варна
Опит :
Каква ще е съдбата ти? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Каква ще е съдбата ти? Right_bar_bleue

Registration date : 13.04.2008

Каква ще е съдбата ти? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква ще е съдбата ти?   Каква ще е съдбата ти? Icon_minitimeНед Апр 13, 2008 12:35 pm

Ако намериш портмоне,пълно с пари какво ще направиш? Бих изхарчила парите.

Ако вземеш парите и минеш покрай беден човек,който НЕ те моли за пари ти какво ще направиш? Ще продължа напред

Ако ти и твой приятел се явите за кастинг за куидичен отбор и изберат вас какво ще сторите? Ще се радвам

Ако професора или професорката спусне тест или контролна работа,а вас пропусне какво ще направите? Ще го помоля да ми даде и на мен.

Трудолюбив ли сте? Не

До каква степен сте хитър? Хохо.. Доста съм хитра

От какво се страхувате? От нищо

Обичате ли да четете? Не
Върнете се в началото Go down
http://zaltinorschool.bestgoo.com/
Бил Дейвис
Директор,професор по ГЗМС и Билкология
Директор,професор по ГЗМС и Билкология
Бил Дейвис


Брой мнения : 336
Age : 30
Умение : 50
Интелигентност : 50
Защита : 50
Магьосничество : 50
Трансфигурация : 50
Събирателство : 50
Пророкуване : 50
Отвари : 50
Опит :
Каква ще е съдбата ти? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Каква ще е съдбата ти? Right_bar_bleue

Registration date : 05.04.2008

Каква ще е съдбата ти? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква ще е съдбата ти?   Каква ще е съдбата ти? Icon_minitimeНед Апр 13, 2008 12:46 pm

-Поредното дете , което отива в Слидерииин! - извика шапката.
Върнете се в началото Go down
https://hogwartsbg.canadian-forum.com
<OvErBuRdEnEd>
Грифиндор
Грифиндор
<OvErBuRdEnEd>


Female
Брой мнения : 1
Age : 32
Опит :
Каква ще е съдбата ти? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Каква ще е съдбата ти? Right_bar_bleue

Registration date : 14.04.2008

Каква ще е съдбата ти? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква ще е съдбата ти?   Каква ще е съдбата ти? Icon_minitimeПон Апр 14, 2008 11:31 am

Ако намериш портмоне,пълно с пари какво ще направиш?
Еми ще го взема какво друго да правя ще проверя дали има някакви данни и колко праи има ако няма никакви данни и има 2,3 лева ще и взема за себе си


Ако вземеш парите и минеш покрай беден човек,който НЕ те моли за пари ти какво ще направиш?
Ми няма да му дам
Ако ти и твой приятел се явите за кастинг за куидичен отбор и изберат вас какво ще сторите?
Шанс за тях аз съм вътре те не са но все пак ще опитам да поговоря с треньора
Ако професора или професорката спусне тест или контролна работа,а вас пропусне какво ще направите?
Ще попитам защо го е направил/а

Трудолюбив ли сте?
може да се каже

До каква степен сте хитър?
до някаква

От какво се страхувате?
хмм не знам точно,но определено не съм безстрашна


Обичате ли да четете?
Да много дори
Върнете се в началото Go down
Бил Дейвис
Директор,професор по ГЗМС и Билкология
Директор,професор по ГЗМС и Билкология
Бил Дейвис


Брой мнения : 336
Age : 30
Умение : 50
Интелигентност : 50
Защита : 50
Магьосничество : 50
Трансфигурация : 50
Събирателство : 50
Пророкуване : 50
Отвари : 50
Опит :
Каква ще е съдбата ти? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Каква ще е съдбата ти? Right_bar_bleue

Registration date : 05.04.2008

Каква ще е съдбата ти? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква ще е съдбата ти?   Каква ще е съдбата ти? Icon_minitimeПон Апр 14, 2008 11:34 am

-Много смелост има в твоето сърце.Знам къде да те пратя.Отиваш в ГРИФИНДОООР! - извика тържествено шапката.
Върнете се в началото Go down
https://hogwartsbg.canadian-forum.com
magijka_lili
Рейвънклоу
Рейвънклоу
magijka_lili


Female
Брой мнения : 13
Age : 30
Опит :
Каква ще е съдбата ти? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Каква ще е съдбата ти? Right_bar_bleue

Registration date : 10.04.2008

Каква ще е съдбата ти? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква ще е съдбата ти?   Каква ще е съдбата ти? Icon_minitimeПон Апр 14, 2008 8:46 pm

Ако намериш портмоне,пълно с пари какво ще направиш?
Ще го взема да го разгледам дали има данни ако няма ще го оставя.
Ако вземеш парите и минеш покрай беден човек,който НЕ те моли за пари ти какво ще направиш? Ще му дам от моите пари.
Ако ти и твой приятел се явите за кастинг за куидичен отбор и изберат вас какво ще сторите? Ще се радвам.
Ако професора или професорката спусне тест или контролна работа,а вас пропусне какво ще направите?
Ще си чете книга и ще чакам докато ме забележи.
Трудолюбив ли сте?До накаква степен.
До каква степен сте хитър?Това не мога да опредекя аз а някой около мен.
От какво се страхувате?от страшни работи.хихи
Обичате ли да четете?Не обичам,аз обожавам.
Върнете се в началото Go down
InLove_Flower
Рейвънклоу
Рейвънклоу
InLove_Flower


Female
Брой мнения : 14
Age : 29
Умение : 2
Интелигентност : 3
Защита : 3
Магьосничество : 2
Трансфигурация : 1
Събирателство : 2
Пророкуване : 1
Отвари : 7
Опит :
Каква ще е съдбата ти? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Каква ще е съдбата ти? Right_bar_bleue

Registration date : 17.04.2008

Каква ще е съдбата ти? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква ще е съдбата ти?   Каква ще е съдбата ти? Icon_minitimeЧет Апр 17, 2008 10:20 am

Ако намериш портмоне,пълно с пари какво ще направиш? ---> Ще потърся данни за човека който го е изгубил и ще му го върна, 
а ако няма никакви данни ще дам парите на родителите си или на някое 
бедно семейство

Ако вземеш парите и минеш покрай беден човек,който НЕ те моли за пари ти какво ще направиш? ---> Еми няма да му ги дам

Ако ти и твой приятел се явите за кастинг за куидичен отбор и изберат вас какво ще сторите? ---> Ако е най-добрата ми приятелка ще говоря с треньора а ако не иска ще спечеля заради нея/него

Ако професора или професорката спусне тест или контролна работа,а вас пропусне какво ще направите? ---> Ще му/й кажа че нямам тест или контролно

Трудолюбив ли сте? ---> Ми да

До каква степен сте хитър? ---> Ми не съм много хитра

От какво се страхувате? ---> От самотата

Обичате ли да четете? ---> Горе-долу, да
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Каква ще е съдбата ти? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква ще е съдбата ти?   Каква ще е съдбата ти? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Каква ще е съдбата ти?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Hogwarts BG :: Преди да започнете с РП-то :: Разпределителната шапка-
Идете на: